Wznawiamy kontynuacje bloga!! Zaczynają się wakacje, a wiec czas wolny na dalsze rozdziały opowiadania. Myślimy, że nie zanudziliśmy Was za bardzo i dalej będziecie czytać i komentować nasze kolejne rozdziały. Mamy nadzieje że naszych czytelników będzie coraz więcej i więcej...
Życzymy miłego czytania i komentowania :)
ps:. Jeśli chcecie o coś zapytać, piszcie śmiało w komentarzach, a chętnie udzielimy odpowiedzi.