Autorki

Mam na imię Asia, wraz z moja koleżanka Anią postanowiłyśmy zacząć prowadzić tego bloga :)
Poznałyśmy się w szkole do której uczęszczamy, do tej samej klasy. Zamieszczane będą różne opowiadania napisane przeze mnie, ale Ania pomaga mi przepisywać i poprawiać błędy. Może wstawimy jakieś ciekawe zdjęcia i wszystko co nas zainteresuje, Jako pierwsze wstawimy opowiadanie o One Direction (1D)

Kochamy zwierzęta, muzykę, dobre filmy oraz jazdę na łyżwach. Obie jesteśmy wysokimi szczupłymi brunetkami. Jedyne co nas różni to oczywiście charakter no i kolor oczu. Ania ma błękitno zielone
, a Asia (czyli ja) mam piwne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz