Mam na imię Asia, wraz z moja koleżanka Anią postanowiłyśmy zacząć prowadzić tego bloga :)
Poznałyśmy
się w szkole do której uczęszczamy, do tej samej klasy. Zamieszczane będą różne opowiadania napisane przeze mnie, ale Ania pomaga mi przepisywać i poprawiać błędy. Może
wstawimy jakieś ciekawe zdjęcia i wszystko co nas zainteresuje, Jako pierwsze wstawimy opowiadanie o One Direction (1D)
Kochamy
zwierzęta, muzykę, dobre filmy oraz jazdę na łyżwach. Obie jesteśmy
wysokimi szczupłymi brunetkami. Jedyne co nas różni to oczywiście
charakter no i kolor oczu. Ania ma błękitno zielone, a Asia (czyli ja) mam piwne.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz