poniedziałek, 18 marca 2013

siemka

Z wielką przykrością musimy oświadczyć że blog zostanie zawieszony na pewien czas ;/
Mamy za dużo obowiązków na głowie i się nie wyrabiamy, ale obiecujemy gdy tylko znajdziemy trochę więcej czasu, powrócimy do prowadzenia bloga z wielka przyjemnością. Jeżeli macie jakieś jeszcze pytania z chęcią Wam odpowiemy. Przepraszamy za wszystko i dziękujemy że czytacie naszego bloga :)

1 komentarz: