Z wielką przykrością musimy oświadczyć że blog zostanie zawieszony na pewien czas ;/
Mamy za dużo obowiązków na głowie i się nie wyrabiamy, ale obiecujemy gdy
tylko znajdziemy trochę więcej czasu, powrócimy do prowadzenia bloga z wielka
przyjemnością. Jeżeli macie jakieś jeszcze pytania z chęcią Wam odpowiemy.
Przepraszamy za wszystko i dziękujemy że czytacie naszego bloga :)
Wreszcie znak życia;)OLA:P
OdpowiedzUsuń