Wznawiamy kontynuacje bloga!! Zaczynają się wakacje, a wiec czas wolny na dalsze rozdziały opowiadania. Myślimy, że nie zanudziliśmy Was za bardzo i dalej będziecie czytać i komentować nasze kolejne rozdziały. Mamy nadzieje że naszych czytelników będzie coraz więcej i więcej...
Życzymy miłego czytania i komentowania :)
ps:. Jeśli chcecie o coś zapytać, piszcie śmiało w komentarzach, a chętnie udzielimy odpowiedzi.
TAAAAKKKK!!!!!
OdpowiedzUsuńNo właśnie! Weź się w końcu w garść bo niektórzy tu chcą poczytać Twoje wypociny ;P
OdpowiedzUsuńkiedy będzie rozdział? OLA:P
OdpowiedzUsuńJa chce nowy rozdział . :)
OdpowiedzUsuń