niedziela, 23 czerwca 2013

Zaczynamy!!

Wznawiamy kontynuacje bloga!! Zaczynają się wakacje, a wiec czas wolny na dalsze rozdziały opowiadania. Myślimy, że nie zanudziliśmy Was za bardzo i dalej będziecie czytać i komentować nasze kolejne rozdziały. Mamy nadzieje że naszych czytelników będzie coraz więcej i więcej...
Życzymy miłego czytania i komentowania :)
ps:. Jeśli chcecie o coś zapytać, piszcie śmiało w komentarzach, a chętnie udzielimy odpowiedzi.

4 komentarze:

  1. No właśnie! Weź się w końcu w garść bo niektórzy tu chcą poczytać Twoje wypociny ;P

    OdpowiedzUsuń
  2. kiedy będzie rozdział? OLA:P

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja chce nowy rozdział . :)

    OdpowiedzUsuń