wtorek, 10 czerwca 2014

ZAPRASZAMY!!!

Zaczynamy znów bloga, niestety nie będzie to kontynuacja tego bloga, a w ogóle coś innego. Mamy nadzieje że spodoba Wam się nowy blog i zostaniecie z nami na dłużej. :)
Coś o nowym blogu? Hmm... na pewno będzie ciekawie i różnorodnie. Zamierzamy opisywać własne wspomnienia, oraz może znajdą się tam kilka krótkich historyjek. Chętnie również odpowiemy na Wasze pytania, a w miarę możliwości spróbujemy rozwiązać Wasze problemy, wystarczy że opiszecie nam w komentarzu Wasz problem, a my spróbujemy pokazać Wam obiektywne rozwiązanie tego problemu.
Na razie dopiero zaczynamy prowadzenie tego nowego blogu, ale mam nadzieje że znajdą się osoby chętne do czytania go i komentowania. Również mile widziane są podpowiedzi o czym mamy pisać. :D
Co tu więcej w tym temacie? Po prostu zapraszamy :)

a o to link do nowego bloga: http://wspomnienia-aia.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz