Tak ubrana wyszłam z hotelowego pokoju. Czekając na windę spotkałam wszystkich czterech członków zespołu, oczywiście oprócz mojego brata Liama.
-Ulala… - powiedział Louis – czyżby to moja wybawczyni?
-Jaka twoja, jak moja –powiedział Niall popychając Louisa.
-Nasza – powiedział Harry przytulając Louisa i Nialla.
-Ani twoja –popatrzyłam na Louisa – ani twoja – tym razem spojrzałam na Nialla, który o wszystkim wiedział – ani wasza. Jestem już przez kogoś zajęta – wchodząc do windy uśmiechnęłam się do Nialla.
-Wiedziałem, że to nie może być tak piękne, żeby było możliwe. – powiedział Zayn udając załamanego.
-A gdzie panienka się wybiera, że tak ładnie się wystroiła? – spytał Louis, wchodząc jako ostatni do windy – a niech zgadnę, pewnie do tego szczęściarza, który panienkę zajął.
-A nie powiem – założyłam ręce na znak buntu. – dowiecie się w swoim czasie – zaczęłam się śmieć i widziałam jak Niall po wstrzymuje się od śmiechu.
-Dowiemy? – zdziwił się Zayn .
Wysiadłam z windy a przy recepcji czekał już na mnie Peter.
-Pit? co ty tu robisz przecież masz dzisiaj wolne. – zdziwił się Harry.
-No nie zupełnie. Gotowa? – zwrócił się do mnie Pit.
-Tak, możemy już jechać – powiedziałam uśmiechając się do chłopaków na znak pożegnania.
-To wy się znacie? – powiedzieli chórkiem Harry, Zayn i Louis.
-Może znamy, może nie… - puściłam oczko do Pita. – To do zobaczenia – powiedziałam i wyszliśmy.
-Do zobaczenia? – powiedział, a raczej spytał zdziwiony Zayn.
Wyszliśmy z Peterem z hotelu i wsiedliśmy do limuzyny. Na miejscu byliśmy po 10 minutach. Otworzył nam drzwi mężczyzna w garniturze. Peter zaprowadził mnie za kulisy do jakiegoś pomieszczenia z sofą. Na którą usiadłam i dostałam szklankę wody mineralnej. Miałam tam poczekać, aż zacznie się koncert, czyli jakieś 20 minut. W pomieszczeniu zostałam sama, więc wyciągnęłam długopis oraz zeszyt i zaczęłam pisać piosenkę. Po 5 minutach miałam jedną zwrotkę i refren. Po kolejnych 10 minutach miałam już całą piosenkę. Pozostałe 5 minut wolnego czasu spędziłam na wystukiwaniu rytmu długopisem o kolana do mojej piosenki. Nagle przyszedł Peter informując mnie, że koncert już się zaczął i przeprasza za to, że dopiero przyszedł, gdyż wcześniej nie miał czasu. Szliśmy korytarzem, słychać było nasilające się z każdym metrem piski dziewczyn. Nareszcie weszliśmy na widownię, było pełno dziewczyn. Stanęliśmy wraz z Pitem na środku pierwszego rzędu, przed barierkami dzielącymi scenę od widowni. Chłopacy śpiewali utwór „I wanted”, Liam także był na scenie. Miałam ochotę wskoczyć tam i go mocno przytulić, ale moja nieśmiałość na to by mi nie pozwoliła. Pierwszy zobaczył mnie Niall, który lekko się uśmiechnął. Widocznie szukał mnie cały czas na widowni. Następnie zobaczył mnie Louis, który podczas śpiewania podszedł do Harrego, szepnął mu coś do ucha, a później wskazał mnie palcem. Zauważył to Zayn, który pomachał mi z uśmiechem. Na samym końcu, gdy już śpiewali refren, zobaczył mnie Liam. Natychmiast zszedł ze sceny i mnie mocno przytulił. Widziałam wtedy miny chłopaków, którzy nie wiedzieli co się dzieje i dlaczego Liam przytula „jakąś obcą dziewczynę”. Po przytuleniu mnie, Liam odsunął się i szepnął mi, że cieszy się, że przyleciałam. Gdy wracał na scenę, pokazał mi palcem żebym zaczekała na niego tam, gdzie teraz jestem.
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Kolejny rozdział za nami...
KOMENTUJCIE :D
Super rozdział!! Tylko szkoda że taki króciutki, ale wybrzydzać nie będę!! ;)
OdpowiedzUsuńNo no, bardzo fajnie :) Szkoda tylko, że tak krótko :( Bardzo przyjemnie się czyta i czekam na kolejne rozdziały. Trzymam kciuki, żeby to opowiadanie się rozwijało, miało coraz więcej wyświetleń i aby dużo osób komentowało, bo myślę, że to dodaje skrzydeł i mobilizuje do dalszego pisania. Dużo weny i kreatywności!!!
OdpowiedzUsuńJedyne do czego mogę się przyczepić to do czcionki, która jest bardzo mała i utrudnia czytanie. Ale ja jestem już na wpół ślepa, także nic dziwnego ;pp
Pozdrawiam gorąco i ściskam, Ameliaxx
Zapraszam również na swojego nowego bloga:
http://the-unique-skills-ameliaxx.blogspot.com/
ps. Więcej osób będzie komentowało, jeżeli usuniecie weryfikację obrazkową w ustawieniach.
Kiedy będzie następny!!!!!!!!!!!To jest SUPER!!!!!!
OdpowiedzUsuńTo jest swietnee ! Naprawde bardzo ciekawa fabula ;3
OdpowiedzUsuńKiedy będzie następny rozdział , chyba się nie doczekam!!!!
OdpowiedzUsuń